S cílem usnadnit uživatelům používání našich webových stránek využíváme cookies. Používáním našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.
cz sk

info@perfektnitapety.cz

00421 908 238 059

(po-pá 08:30 - 16:30)

 

 

Možnosti platby

 

Možnosti platby v e-shopu Perfektní Tapety

 

 

Možnosti dopravy

 

Možnosti dopravy v e-shopu Perfektní Tapety
Vrácení zboží

 

Zboží můžete vrátit do 14 dnů ode dne převzetí zboží

Kupující je ve smyslu § 7 a násl. zákona č. 102/2014 Z.z. o ochraně spotřebitele při prodeji zboží nebo poskytování služeb na základě smlouvy uzavřené na dálku nebo smlouvy uzavřené mimo obchodní prostory o a změně a doplnění některých zákonů oprávněn bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 pracovních dnů ode dne převzetí zboží.

Odstoupení od smlouvy musí být provedeno písemnou formou. Musí obsahovat všechny údaje sloužící k identifikaci zboží kupujícího a prodávajícího a musí být ve výše zmíněné lhůtě doručeno spolu se zbožím na korespondenční adresu prodávajícího.

 

Podmínky pro vrácení zboží:

Zboží nesmí být používáno, poškozeno, musí být v původním obalu a spolu se zbožím musí kupující odevzdat všechny dokumenty týkající se předmětného zboží (doklad o nabytí, záruční list apod.), které obdržel při jeho koupi, také s formulářem pro vrácení zboží.

Kupující bere na vědomí a souhlasí, že písemnou formou se v tomto případě rozumí formulář na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy), který bude kupujícím podepsaný.

 

POZOR!

- Vrátit se dá pouze kompletní zboží. Fototapety, nálepky a samolepící fólie strženy ze stěny nebo jiného podkladu se už vrátit nedají.

- Zboží musí být následně zabaleno tak, aby se při přepravě nepoškodilo! Poškozené zboží nepřijímáme a vracíme zpět!

- Zboží neposílejte na dobírku! Zboží odeslané na dobírku nepřijímame a vracíme zpět!

 

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu na info@perfektnitapety.cz nebo telefonicky na 00421 908 238 059 a my vás podrobněji obeznámíme s celým postupem.

 

Zboží zašlete na adresu pro příjem balíků:

Balkys Trade, s.r.o.

Rybníky IV 738

760 01 Zlín

 

Doporučujeme: Pro rychlejší vrácení peněz za vaši vrácenou objednávku doporučujeme společně se zbožím zaslat také doklad potvrzující koupi zboží (faktura) a vyplněný formulář na vrácení zboží.

Stažení formuláře na vrácení zboží e-shopu Perfektní Obrazy Stáhnout
formulář
pro vrácení
zboží

 

NGI0N