Paraván mozaika II 225x172 cm

2 918,00 Kč
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Murando DeLuxe
Kód: DS64178810

Sdílet produkt

Paraván je výjimečnou dekorací do moderních domácností. Ať už bydlíte v menším bytě nebo velkém loftu. Dokonale bude vypadat v obývacím pokoji, ložnici nebo kanceláři. Oživí ordinaci nebo masážní salón, určitě jej využijete v hotelích a velkých restauracích. Díky své funkčnosti nejen, že rozdělí prostor, ale bude i výrazným ozdobným prvkem.Paraván je skvělým řešením pokud potřebujete rozdělit dětský pokoj na dvě soukromé zóny, nebo chcete v ložnici vytvořit malou převlékárnu. Zastavila se nečekaná návštěva? Paravánem lehce zakryjete sušák s prádlem.

Paravány vyrábíme v 3 a 5 dílné verzi, jednotlivé části paravánu jsou spojeny kovovými závěsy. Každé křídlo paravánu má rozměry 45x172 cm, díky tomu je velmi skladný. Je vyroben z vliesového plátna s oboustranným Full HD potiskem s rozlišením 360 dpi. Rám paravánu je vyroben z kvalitního borovicového dřeva. Saténová stužka kryje a zpevňuje okraje.

  Kovový závěsný systém pomáhá při snadné manipulaci                 Kvalitní a stabilní dřevěný rám zajišťuje paravánu pevnost

 

  Saténová stužka elegantně zakončí a posílí okraje paravánu          Vliesové plátno je kvalitní a příjemné na dotyk

 

  Praktická kolečka chrání paraván i podlahu před mechanickým poškozením

Parametry
Velikost 225x172 cm
Materiál Textilní výplň
Barva Barevná
Šířka Nad 200 cm
Výška 150-200 cm